Slovensko a monarchia pod lupou protokolárnych pravidiel


Pripraviť podujatie pre španielsku kráľovskú rodinu, anglickú kráľovskú rodinu, event pre Formulu 1, MOTO GRAND PRIX, či kongres mobilných technológií MWC pre viac ako 60 tisíc klientov, to si vyžaduje veľkú dávku znalostí z oblasti protokolu, etikety a gastronómie.
Práve tieto kvality zdobia životopis Zuzany Čapkovej, diplomovanej špecialistky na protokol a etiketu a odborníčky v oblasti gastronómie.

V katalánskej Barcelone vlastní a riadi agentúru na organizovanie spoločenských akcií.
Pracuje ako manažérka *MICE eventov a konzultantka v oblasti gastronómie, cateringu, protokolu a inštitucionálnych vzťahov. 
Je vysokoškolskou lektorkou pre EXECUTIVE MASTER DEGREE programy.
Pripravuje v týchto odvetviach projekty a prednášky aj na Slovensku, kde sa stále cíti ako doma.

V prvej časti dvojdielneho rozhovoru sme sa so Zuzanou Čapkovou rozprávali o protokolárnych záležitostiach v spoločnosti. Zaspomínali sme na inauguráciu prezidentky SR a uviedli niekoľko momentov, ktoré majú priestor na zlepšenie.  

Rozhovor so Zuzanou Čapkovou sme nahrávali 24. augusta 2022.
V súvislosti so zaujímavosťami z oblasti kráľovského protokolu sme sa venovali aj anglickej kráľovskej rodine.
Dva týždne po nahrávaní tejto epizódy, vo štvrtok 8. septembra 2022, kráľovná Alžbeta II. zomrela.


Živé vysielanie so Zuzanou Čapkovou

Verím, že mnohých poteší možnosť zúčastniť sa živého vysielania so Zuzanou Čapkovou, ktoré organizujem 27. septembra 2022 o 20:00 hodine prostredníctvom ZOOM aplikácie. Budete mať možnosť položiť Zuzane otázky, ktoré zaujímajú práve Vás. A keďže september je mesiac, kedy štartujú mnohé spoločenské akcie, či firemné večierky, je tu aj príležitosť pre tých, ktorí chcú tú svoju akciu zaradiť do kategórie nezabudnuteľných a odlíšiť sa kvalitou a profesionalitou.

Vstupenku si zakúpite na tomto odkaze:
https://shop.liveslow.sk/caspreseba/livetalk-s-profesionalnou-protokolistkou-zuzanou-capkovou/

Alebo mi napíšte na mailovú adresu maria@talkslow.sk a ja vám zašlem všetky informácie o živom vysielaní. Stačí, keď do predmetu mailu napíšete PROTOKOL.  
 

*MICE - meetings, incentives, congresses and events,  alebo meetings, incentives, conventions and exhibitions