Michaela Paulenová: 13. komnata žien

Michaela Paulenová - žena, matka, dcéra, partnerka, lektorka a sprievodkyňa žien na ceste k ich vlastnej sile, ženskosti, výnimočnosti, sebavedomiu, kráse, jemnosti a nehe. 

Je podporovateľkou prirodzenej ženskej krásy s holistickým prístupom, certifikovanou lektorkou tvárovej gymnastiky, vizážistkou, absolventkou ročného výcviku školy Kňažiek, absolventkou mnohých školení z oblasti aromaterapie, etikoterapie, psychológie, life koučingu a iných. 

Pred tým, ako začala sprevádzať ženy, pracovala viac ako 15 rokov v médiách ako reportérka, moderátorka v rádiu Expres, RTVS, TV Markíza, kde prinášala témy osobnostného rozvoja, silné ľudské príbehy či reportáže o alternatívnych formách liečenia. Dušou sa stále cíti ako nekonečne zvedavá a stále nové príbehy či inšpiratívnych ľudí objavujúca reportérka. Preto občas napíše článok do časopisu Vitalita.

V posledných rokoch ste určite zaznamenali množstvo ženských skupín, ktoré vznikajú na základe potreby sa vzájomne spájať a podporovať na rôznych úrovniach. Nie každá filozofia či názov takýchto spolkov s nami rezonuje rovnako. A práve pri vyslovení slova Kňažky alebo ženské kruhy sa veľakrát stretávame s rôznymi reakciami, a musím priznať, že viac tými negatívnymi.

Poďme spolu nahliadnuť do 13. komnaty žien.

 

                                                                                                      VYPOČUJTE SI CELÝ ROZHOVOR