Irena Ritomská: Načo sú nám vzťahy!?

Irena Ritomská žije vo viacerých svetoch a má viacero povolaní. 

Ako terapeutka metódy Cesta - The Journey s klientmi pracuje individuálne, v pároch i v malých skupinkách, ktoré sa stretávajú na Vzťahových večeroch. ​

Spolu s kolegami-terapeutmi organizuje pre každého, kto má záujem, oddychové, hojivé a seba-objavné semináre s názvom Aha víkend a Aha dovolenka, v Zaježovej i v ďalekých krajoch. 

Predáva prírodné aromatické esencie najvyššej kvality - študuje a učí, ako ich využívať pri uzdravovaní tela a duše. Trinásť rokov pracovala ako lektorka pre manažérov a obchodníkov v medzinárodnej spoločnosti Dale Carnegie. Stále poskytuje konzultácie a tréningy v oblasti manažérskej komunikácie a rétoriky, vzťahov na pracovisku, riadenia stresu a mindfulness. Každý rok učí jednu skupinu študentov psychológie predmet Komunikácia. Ťažko by niekto dnes odhadol, že pôvodne vyštudovala Informačné technológie na Ekonomickej Univerzite.

Vo svojom domácom svete je šťastnou manželkou, psou paničkou, tetou a babkou. Má zvláštneho koníčka, je zberateľkou šťastných chvíľ, zapisovateľkou zábavných rodinných situácií. Vo svojom vnútornom svete sa učí spočívať v tichu, vedome, prítomne. Dovoliť Láske, aby cez ňu prúdila, aby ju viedla a ochraňovala. Hľadá a miestami nachádza význam slov Plniť Božiu vôľu. Budeme sa rozprávať aj o tom, prečo je dobré liečiť staré zranenia duše a ako na to, aký je hlavný mýtus o zlepšovaní vzťahov a prečo sa oplatí opustiť ho. A vlastne Načo sú nám vzťahy! Či už túto vetu použijem s otáznikom alebo výkričníkom na konci vety, odpovede budú platiť pre obidve rovnako.

www.MojaTerapeutka.sk

www.AhaVikend.sk

www.VonavaDusa.sk

www.ZlateMusky.sk

 

VYPOČUJTE SI CELÝ ROZHOVOR