Martin Vrabko: Denné sledovanie porna - hobby alebo závislosť?

Martin Vrabko, fotograf, filmár a tantrický sprievodca.

 

Martin patrí medzi svetovo uznávaných fotografov a je majiteľom  niekoľkých významných medzinárodných ocenení. Po dlhej ére komerčnej fotografie sa v ostatných rokoch venuje svojim osobným projektom, ktoré presahujú rámec fotografie a ponárajú sa do hlbín ľudských duší. Skúsenosti a učenie v oblasti TANTRY, ŠAMANIZMU A FENG SHUEI odovzdáva mnohým ľuďom a spolu s jeho partnerkou sa vydal na cestu, na ktorej chce zdieľať zážitkami nadobudnuté skúsenosti a inšpirovať druhých v našich každodenných životných situáciách. 

Viac informácií nájdete na www.martinvrabko.com

Súčasťou podcastu je možnosť zakúpiť si 

online kurz MASTER LOVER na www.tantra-garden.com , prostredníctvom ktorého budete mať možnosť preniknúť do vlastnej sexuality a intimity. Zakúpite si ho za výhodnú cenu 270€, ktorá platí 

do konca roka 2020. Štandardná cena kurzu je 450€. Stačí, keď pri objednávke uvediete kód MARIA270.

Keď som si s Martinom dohodla prvé stretnutie, išla som tam s jasným zámerom čo chcem a o čom sa budeme baviť. Ako inak, o tantre, sexualite a intimite .  V živote to ale chodí tak, že byť otvorení a bez očakávaní je najväčšie dobrodružstvo. A keď si niečo skutočne želáme a veríme tomu, príde to v momentoch, kedy to vôbec nečakáme. A presne to sa stalo. Zjavila sa téma ZÁVISLOSŤ NA PORNE, ale nie len tak, teoreticky, ale Martin začal rozprávať na základe vlastných skúseností. S veľmi malou dušičkou som sa opýtala: Martin a Vy by ste boli ochotní hovoriť o tom aj verejne?  

Odpoveď poznáte:-)

Dnes to síce bude hlavne o závislosti na porne a o všetkom s tým súvisiacim, ale môj pôvodný zámer vyšiel tiež a my sme sa s Martinom dohodli na sérii rozhovorov na témy tantra, sexualita a intimita. 

Počúvajte pozorne, užite si rozhovor a získajte všetky potrebné informácie k online kurzu MASTER LOVER.

 

 

VYPOČUJTE SI CELÝ ROZHOVOR