Mám dieťa v puberte. Ako s ním vychádzať?

DÁTUM:
11.JANUÁRA 2022

DEŇ:                                                  
UTOROK

ZAČIATOK WEBINÁRA: 
19:30 HOD.

CENA:                                                 
39,- EUR / 

AKO SA DOSTANEM K VSTUPENKE?        
VSTUPENKU SI MÔŽEŠ ZAKÚPIŤ

Registračný formulár pre členov LIVESLOW:  

KDE BUDE WEBINÁR PREBIEHAŤ?           
ONLINE PROSTREDNÍCTVOM ZOOM APLIKÁCIE - ZOOM LINK VÁM POŠLEME DEŇ VOPRED

 

V tomto je život spravodlivý. Prešli sme si tým všetci, bez rozdielu. Niektorí s ľahkosťou, niketorí zanechali poriadnu nervovú stopu. 

No a v pozícii rodičov sme toho súčasťou opäť.
Veľakrát si hovoríme, že za našich časov sa toto nedialo a všetko bolo iné a toto a hento sme si nedovolili...

Kladieme si rôzne otázky a snažíme sa hľadať odpovede:

  • čo to s tým mojim dieťaťom je?
  • prečo mu nerozumiem? 
  • mám sa snažiť, alebo to len nejako prečkať?
  • ako to ovplyvní jeho ďalší život?
  • vyhodiť z domu alebo rozdýchať?

A veľa iných otázok, ktoré prinášajú samotné situácie s našimi tínedžermi.

Mgr. Henrieta Holúbeková, matka troch detí, samoživiteľka.  Expertka pre výchovu a vzdelávanie teenagerov Generácie Z a Alfa. Vyštudovala  andragogiku na filozofickej fakulte univerzity Komenského v Bratislave a a ostatných 20 rokov učila odolnosti voči vonkajším vplyvom seba aj iných. Realizovala tréningy komunikácie, vedenia tímov a zvládania extrémnych záťažových situácií.Je spoluautorkou a zakladateľkou programu Životológia®, ktorý je určený pre teenagerov, ich rodičov a všetkých odborníkov pracujúcich s mládežou. 

Je priekopníčkou vnášania neformálnych vzdelávacích metód do školy a v tejto oblasti vzdeláva odborníkov v školstve v medzinárodnom meradle - Belgicku, Rumunsku, Taliansku, Fínsku, Litve, Slovinksu a pod. 
 
Je autorkou knihy Postpandemická pedagogika - nové pravidlá vzdelávania.  

Od roku 2014 svoju pozornosť zameriava na mládež, ktorá je pre ňu najdôležitejšou prioritou. Dôvod? Je to naša budúcnosť.
Rozhodla sa aj so svojím tímom mladých mentorov ukázať mládeži, pre čo všetko sa oplatí žiť. Vytvorila vzdelávací program s názvom „Životológia – prvý predmet o tebe“. Pozitívne ním „hackli“ slovenský školský systém. Vniesli do vyučovania uvoľnenosť, pravidlo Vegas („čo sa stane vo Vegas, ostáva vo Vegas“) a smiech. Mladí ľudia Henrietu volajú „nezastaviteľná“. Vraj vracia radosť späť do života a ukazuje, ako aj ťažké veci robiť ľahko. Hovoria, že vďaka nej sa lepšie pohybujú v súčasnom svete. Postupne objavujú samých seba. A presne vedia, aké vlastnosti a spôsobilosti majú vo svojom „kufríku s náradím“, s ktorým kráčajú životom.

Vidíme sa v utorok 11.1.2022 o 19:30 hod.