Čo všetko o vás prezradí úprava vašich nechtov?

Ku vzniku neodolateľného looku okrem perfektného líčenia neodmysliteľne patrí i dokonalá manikúra. Správne zvolený tvar nechtov a farba laku dokážu vaše ruky zviditeľniť, ba dokonca podčiarknuť kvality vašej osobnosti. 

Štvorcové nechty

Štvorcové nechty sú priestorom, kde sa klasika stretáva s moderným trendom. Pri tomto tvare si pokojne môžete dopriať odvážnejší lak alebo farebné aplikácie a i tak zostanú nadčasové. 
Potrebujete funkčné nechty s dlhou trvácnosťou? Štvorcový tvar je pre vás ideálny. Ak máte prácu, pri ktorej veľa používate ruky, ale i napriek tomu chcete pôsobiť príťažlivo, zvoľte si nechty tohto typu. 

                  

A čo takáto manikúra o vás prezradí? Ste energická žena, ktorá si i napriek neustálemu pohybu nájde čas aj na seba a na to, aby sa venovala svojmu zovňajšku.

Oválne nechty

Oválne nechty sa nesú v duchu slova komfort. Sú ideálne pre ženy, ktoré si dlhšie nechty nechcú zničiť pri práci. 

I napriek tomu, že máte rada jednoduché a komfortné veci, viete byť štýlová a praktická. Máte rada jednoduchú eleganciu, a preto je pre vás najvhodnejší lak s neutrálnou farbou.

                    

Squ-oval

Squ-oval z anglického spojenia štvorcový a oválny. Tento tvar je ideálny pre ženy, ktoré majú dlhšie nechty, ale potrebujú zostať profesionálne. Hoci sú nechty dlhé, zostávajú krásne upravené. 
Ženy s takouto úpravou nechtov sú väčšinou nadpriemerne priebojné a len tak sa nevzdávajú. 

Viete veci riadiť tak, aby bol dosiahnutý požadovaný výsledok. Nerobí vám problém prikazovať a ste, takpovediac, prezidentkami v „nakopávaní zadkov“.

                          

Okrúhle nechty

Okrúhle nechty o vás prezradia, že ste „nízkoúdržbové“ dievča a takáto manikúra tomu skvele zodpovedá. Ak sa vám nechty lámu a štiepia, alebo ich jednoducho nemáte rada pridlhé, tento typ je pre vás vhodný. Okrúhle nechty pôsobia nenútene a nevinne, presne tak ako vy.

                          

Balerína alebo rakvička

Typ balerína alebo rakvička nie je určený len tak hocikomu. Tvar rakvičky o vás napovie, že ste v pravom zmysle slova módna ikona a nikdy, ale naozaj nikdy sa vám nestane, že by ste boli bez skvelej manikúry. 

Ste žena v pravom zmysle slova. Jednoducho – žena žien. Tento typ nechtov robí vaše ruky štíhlejšími a jemnými, ale pritom zostávajú prakticky použiteľné, pretože vy potrebujete byť šéfom a tým skutočne ste.

Mandľový typ

Mandľový typ manikúry je pre vás vhodný, ak chcete pôsobiť dramaticky. Majú dynamický efekt i napriek tomu, že nemajú ostré hrany, vďaka čomu sa nimi nepoškriabete. 

Ak máte rada mandľový tvar nechtov, je vo vás kus kreatívnej osoby a milujete vyjadrovanie svojich pocitov rôznymi prostriedkami. A práve nechty sú skvelým vyjadrovacím prostriedkom.

Stiletto

Stiletto nechty vravia: Divoká!!! S manikúrou tohto typu môžete pokojne umývať riad alebo sa starať o deti, avšak stále zostanete príťažlivá a ohnivá. Je určené pre ženy, ktoré majú štýl a nemajú strach z vlastnej ženskosti. Odvaha a neskrotnosť sú znakom správnej stilleto dámy.