Prečo sa lacno predávame? LIVETALK 17.5.2022

HOSŤ: 
DARINA SZABO
DÁTUM:
17. máj 2022
DEŇ:                                                  
UTOROK
ZAČIATOK: O
20:00 HOD.
KONIEC:                              
22:00 HOD.
CENA VSTUPENKY: 21,- Eur          
VSTUPENKU SI ZAKÚPITE TU
KDE BUDE LIVETALK PREBIEHAŤ?           
ONLINE PROSTREDNÍCTVOM ZOOM APLIKÁCIEZOOM LINK VÁM POŠLEME DEŇ VOPRED

 

LIVETALK s Darinou Szabo - o čom to bude:

Sebaúcta, sebaláska, hodnota, rešpekt, sebavedomie, krása...slová, ktoré sa objavujú v sebarozvojových programoch veľmi často. Literatúra už nestačí, je potrebné začať konať.
Veľakrát ide o hlboko ukryté krivdy, zranenia, odmietnutia, ktoré bez pomoci odborníkov nemáme šancu objaviť. Už len možnosť vyrozprávať sa a byť vypočutáá dáva priestor na to, aby sme ozvučili naše myšlienky a zamysleli sa. 

Práve preto som sa rozhodla priniesť túto tému na verejnosť a hádžem ju ako výzvu pre tie z vás, ženy, ktoré sú pripravené o týchto témach hovoriť otvorene.
A tiež pre tie z vás, ktoré ešte pripravené nie sú, a chcú zatiaľ iba počúvať. V bezpečnom priestore tých, ktorí si tým prešli. Pretože tieto témy sa týkajú nás všetkých.
V rôznyh formách, v rôznych intenzitách. 

Otvoríme aj tieto témy:

  • Prečo ženy ťažko púšťajú mužov tyranov.
  • Prečo dávame takú veľkú hodnotu svojej kráse.
  • Prečo niektoré ženy máme pocit, že okrem toho, ako vyzeráme, nemáme čo iné ponúknuť.
  • Prečo máme pocit, že keď opustíme terajšieho partnera, už nikoho nenájdeme.
  • Prečo sa bojíme samoty.
  • Prečo my ženy v dnešnej dobe máme také nízke sebavedomie.
  • Čo je to vlastne byť ženou a prečo máme pocit že nie sme dosť dobré.
  • Prečo sa tak bojíme starnutia.
  • Prečo máme pocit, že v určitom veku sme už staré na lásku a že nemáme čo ponúknuť.
  • Čo pre každú z nás znamená starnúť s gráciou.

Povieme si, ako posunúť svoje ženské sebavedomie, aby sme nemali strach ísť si za svojimi snami. Zamyslíme sa, akú veľkú moc máme a ako málo stačí k tomu, aby sme si splnili svoje sny. a že A tiež to, čo nám pomôže k tomu, aby sme zistili, že máme oveľa väčšiu hodnotu, než si reálne dávame. 

Kto je Darina Szabo? 

Otec Palestínčan, spisovateľ a mama Slovenka, ktorá hovorila plynule po arabsky a napísala palestínsku kuchárku. I keď sa Darina narodila na Slovensku, okolo 10 rokov žila v Palestíne, Jordánsku a UAE v Dubaji.
Vyštudovala humanitné vedy na UK a popri škole sa zúčastnila na školeniach sociálnej práce v Holandsku, prešla si rôzne ďalšie psychologické školenia v Holandsku ako arteterapia a iné formy terapie. Spolupracovala s Európskou úniou mládeže v Štrasburgu  a s ďalšími medzinárodnými organizáciami. Keďže časom prišla na to, že tieto formy terapie nestačia,  tak sa začala zaujímať aj o alternatívne cesty. Prešla si školami Reiki, Arolo, Tifaru, Škola energetických terapií, Kvantova terapia, meditačná terapia, regresná terapia a iné tu na Slovensku a aj v zahraničí.

Už 25 rokov pracuje s ľuďmi hlavne ako terapeut, školiteľ, lektor, kouč a tréner meditácie. Pre vyrovnanie energií pracuje aj ako školiteľ a kouč v obchodnom sektore, kde školí nové medzinárodné obchodné procesy (manažérske, komunikačné, obchodné zručnosti a iné), ktoré vyzbierala zo svojich skúseností pri spolupráci so zahraničnými firmami aj ako manažérka. Pôsobila aj ako konzultant pre niektoré TV programy.

S Darinou Szabo som robila aj rozhovor v podcaste TALKSLOW. Rozprávali sme sa o tom, ako intuíciu rozoznáme od toho, čo nám hovorí rozum. 

CELÝ ROZHOVOR SI VYYPOČUJTE PRIAMO TU