Práca na vzťahu - čo to vlastne znamená?

Manželia Radovan a Andrea Jurkovičovci. Pre tento rozhovor som si zvolila inú cestu a Radovana ani Andrejku nebudem na úvod špeciálne predstavovať. Pretože sa o nich dozviete všetko podstatné v knihe PREBUDENIE, ktorú Andrejka napísala a do ktorej Radovan prispel svojim mužským uhľom pohľadu. Pozvala som si ich do podcastu preto, že mi približujú moju predstavu vedomého páru. I keď stále prihliadam na to, že nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá. A o to vlastne ide. O individuálnu cestu každého z nás, kde je úžasné, keď stretávate ľudí, pri ktorých sa s Vami doslova zatrasie ZEM a pociťujete silnú inšpiráciu. Pred tým, ako sme sa prvýkrát stretli mi darovali svoju  knihu, a musím priznať, že pri jej čítaní sa mi veľakrát spustila vnútorná búrka a o záplave naväzujúcich otázok ani nehovorím. A práve tieto otázky boli podnetom k dnešnému rozhovoru. Z rozprávania manželov Jurkovičovcov budete mať možnosť zistiť, či a ako s vami ich myšlienky rezonujú.

“Nevzdávajte to ešte a začnite na vzťahu pracovať.”
“Keď nezačnete na vzťahu pracovať, skončí to rozvodom.”
“Začni na sebe pracovať a uvidíš, že sa to premietne aj do tvojho vzťahu.”

Koľko takýchto viet ste počuli od známych, na konferenciách, čítali na internete, v knihách, v časopisoch...?
A koľko párov poznáte, ktorí to ustáli a sú vám príkladom, z ktorého sa môžete poučiť?
Manželia Andrea a Radovan Jurkovičovci  nás v rozhovore pustili do svojho súkromia a poodhalili ich cestu osobnej transformácie a práce na vzťahu.
Pre niekoho to bude inšpiratívne, pre niekoho AHA moment a niektorí nad tým mávnu rukou. Všetko je správne. Tým, ktorí chcú urobiť prvý krok, možno pomôže kniha PREBUDENIE, ktorú Andrea napísala a do ktorej Radovan prispel svojím mužským uhľom pohľadu.

Bližšie informácie nájdete na www.anrad.sk.

 

                                                VYPOČUJTE SI CELÝ PODCAST