Nikola Verešpejová: Je čas na rande s dušou.

Nikola Verešpejová, žena, ktorá spoznávala seba samu tak, že nasledovala volanie srdca. Odmietla povýšenie vo finančnom biznise a bez akýchkoľvek plánov a istôt odišla na Hawai, kde ju volalo srdce. Nechala sa viesť a zasvätila sa životu vo flow. Dnes sprevádza ľudí na ich spirituálnej ceste, ako intuitívne médium.

Veci okolo nás sa dejú. Ak ich nevidíme alebo ich odmietame vidieť, neznamená to, že neexistujú. Rôznorodosť príbehov a životných skúseností nás obohacuje vtedy, keď ich  bez súdenia a hodnotenia prijímame s otvorenou mysľou a necháme informácie nami prejsť. To, čo v nás ostane a čo sa v nás zachytí, určite rozoznáme a ďalej s tým môžeme pracovať. Dokonca aj moment, kedy nás tá situácia  rozčúli alebo znepokojí znamená, že nám narazila na nejakú nespracovanú časť vnútri v nás. Len to, čo bez emócie a povšimnutia cez nás prejde je to, čo nám ešte nepatrí. 

Nika nás, ako intuitívne médium, prevedie v tomto rozhovore mnohými osobnými zážitkami a pripomenie nám niekoľko spôsobov, ako si užiť RANDE S DUŠOU. Pred samotným rozhovorom sme sa dohodli, že sa na ničom dohadovať nebudeme a necháme rozhovor plynúť. Vstúpime do flow. A to doslova. A necháme sa niesť prúdom, ktorému sme sa odovzdali. Pre niekoho, pre niekoho šialené, pre niekoho vzrušujúce a inšpirujúce zároveň. Nech si každý vyberie a urobí rozhodnutie. Pretože, ako hovorí Nika:  „vesmír nám kryje chrbát. A vždy, keď sa odovzdám vesmíru, tak mi to vyjde.“

IG:nalani.waii - hawajské meno

 

VYPOČUJTE SI CELÝ ROZHOVOR