MUDr. Peter Pleva: Napichaná krása

MUDr. Peter Pleva, lekár s 2 atestáciami z chirurgie a s licenciou na výkon v odbore chirurgia a laserové techniky. Štúdium ukončil na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Počas doterajšej vyše štyridsaťročnej kariéry pracoval na prestížnych pracoviskách na Slovensku i v zahraničí. Jeho hlavnou špecializáciou sú miniinvazívne a laserové techniky v estetickej a laserovej chirurgii. V súčasnosti pracuje ako vedúci lekár pracovného tímu MEDICAL MKP v Nitre. 

Slovo botox a hyalurónka pozná asi každá z nás a mnohé neodolali a vyskúšali. Objavuje sa však aj veľa otázok v súvislosti s tým, kde sú hranice, aby sme si zachovali "prirodzenú" krásu a nezačali sa na seba všetky podobať. Veľké šťavnaté ústa, vyplnené líca, čelo bez vrásky a zdvihnuté obočie tak, že je veľakrát ťažko vyčítať akúkoľvek mimiku z tváre.
A odhadnúť vek, tak to už ani nehovorím.

  • Kam toto všetko speje a aká je budúcnosť estetickej medicíny a hlavne vnímanie vlastnej krásy?
  • Je bezpečné, aby úkony estetickej medicíny vykonávali zdravotné sestry, kozmetičky a pracovníčky produktových školení?
  • V ktorom veku je vhodné začať? A je to vôbec potrebné?
  • Ako si vybrať správnu kliniku a lekára?
  • Koho a čo si to vlastne púšťame pod kožu?

Vypočujte si tento zaujímavý rozhovor s MUDr. Petrom Plevom, ktorý prináša odborný pohľad a dlhoročné profesionálne i osobné skúsenosti na túto, stále aktuálnejšiu tému.

VYPOČUJTE SI CELÝ ROZHOVOR