Lucie Kupcová: Keď rozhýbeme panvu, nájdeme svoju ženskosť aj poslanie.

Lucie Kupcová je zakladateľka školy pre ženy - Loona Dance Academy, s.r.o. a matka úspešného tanečného projektu Dance to ecstasy v čele s legendárnym DJ Josefem Sedloněm.

Koľké z nás si prešli prvotným odporom k tomu, vlniť sa na tóny nejakej spirituálnej hudby a ešte aj pred zrakom iných žien?

Prešla si tým aj Lucia, ktorá bola pred 10 rokmi na vrchole svojej kariéry a keby jej v tom čase niekto rozprával o tanci, schuti by sa zasmiala. 

„ Na vrchole svojej kariéry som bola typická PIPI-COCO, ktorá navštevovala párty a rôzne spoločenské akcie. Keď som s kamoškou išla prvýkrát na hodinu tanca, nemohla som sa postaviť, pretože som sa nesmierne hanbila a cítila som sa veľmi trápne. Zároveň som bola strojená a dopredu som mala naplánované pohyby“, spomína Lucie na svoje tanečné začiatky. 

V súčasnosti sa Lucie realizuje ako tanečná koučka, DJka, sprievodkyňa žien na ich ceste osobnostného a duchovného rozvoja a školiteľka autorského tanca Loona dance.

V období jej marketingovej a reklamnej  kariéry ako bývalá Brand builderka nadnárodných značiek,  bola matkou vtedy známeho projektu Tic Tac Hip Hop Talents, pod obchodnou záštitou spol. Ferrero Česká.

Od roku 2011 sa intenzívne  venuje vedeniu  ženských skupín, tanečných akcií a individuálnej práci. 

V roku 2013 - 2014 realizovala niekoľko tanečných akcií v Prahe, v kaplnke Sacre Coeur s názvom projektu Keep vision s live hudbou a DJ sety, ktoré si sama pripravovala na šamanský tanec zámeru.

Od roku 2016 organizuje kakaové ceremónie v rámci Loona dance academy a tiež aj verejne v projekte  Dance To Ecstasy ako kakaová ceremonistka.
V roku 2020 vytvorila online tanečný program Tanec v obýváku, projekt, ktorý prináša tanečné cvičenia, tanečné terapie, rituály a meditácie do domovov všetkých, ktorí sa chcú touto hravou formou posúvať ďalej na Ceste svojej duše.


 

 

VYPOČUJTE SI CELÝ ROZHOVOR