Katarína Runa: Akým smerom sa uberá sebarozvoj posledných 20 rokov.

Čo vám prebehne hlavou a aký pocit vo vás vyvolajú nasledovné slová: ezoterika a duchovno.

Ak máte priestor, zastavte sa a zamyslite sa.

Poprípade si to zapíšte. Aj takto totiž vyzerá práca na sebe a ponor do svojho vnútra. Možno budete prekvapení, že veľakrát ani nevieme vyjadriť a pomenovať veci, ktoré sa okolo nás dejú. Hostkou podcastu je Katarína Runa, sprievodkyňa na ceste za lepším životom. Dnešné rozprávanie bude pokračovaním prvého rozhovoru s Katarínou, ktorý mal premiéru 18. februára pod názvom „Žensko-mužský svet – čo potrebujeme pochopiť. Pre tých z vás, ktorí ho ešte nepočuli, určite odporúčam.

Katarína Runa je bytosť, ktorá hľadá v živote svoju pravdivosť, a prostredníctvom nej vlastnú silu a prijatie všetkého, čo je. Táto cesta hľadania ju priviedla aj k jej darom a poslaniu – sprevádzať pri podobných putovaniach do svojho vnútra aj iných.

K tomu, aby sme dokázali vnímať, cítiť, prežívať svet a svoj život na nových úrovniach, potrebujeme rásť. Je niekoľko spôsobov ako tento rast prebieha. Komplikované vzťahy, ťažké životné situácie, choroby, nehody, straty, alebo na druhej strane rast vedomý, ktorého súčasťou je aj aplikácia duchovných techník do každodenného života.

Poďme sa spoločne zamyslieť nad tým, akým vývojom si prešiel sebarozvoj za posledných 20 rokov a akú rezonanciu a príchuť prinášajú do života slová ako ženské kruhy, vzájomná podpora, duchovno, ezoterika.

 

VYPOČUJTE SI CELÝ ROZHOVOR