Ingrid Howland: Zahalená krása

Čo je ukryté pod abayou? Spolu s Ingrid prekročíme hranice smerom k Strednému východu a porozprávame sa o kráse a ženskosti z pohľadu inej kultúry. Jej úžasný prehľad, sčítanosť a pútavý spôsob interpretácie privedie nejedného poslucháča k ďalšiemu rozmeru vnímania ženskosti a zamysleniu sa nad tým, čo ženskosť znamená pre každého z nás.

Do Spojených arabských emirátov sa Ingrid prvý raz vybrala na dovolenku v roku 2002. Ako sam spomína, bola to láska na prvý pohľad.  Mesto Dubaj jej učarovalo natoľko,  že sa tam v roku 2004 presťahovala a započala kariéru v hotelovom a reštauračnom businesse.  Vďaka spoločnosti Starwood transfer sa dostala do Abu Dhabi, kde spolu s rodinou žila do minulého roka. 

V Emirátoch dostala možnosť pracovať pre globálne luxusné siete hotelov ako Marriott, Radisson, St. Regis, ale pracovala aj priamo pre lokálnu spoločnosť vlastniacu niekoľko hotelov a reštaurácií na Maldivách, v Spojených arabských emirátoch a Omane. Jej majiteľmi je jedna z najrešpektovanejších rodín z Abu Dhabi, ktorá je spriaznená aj s kráľovskou rodinou Al Nahyan. Vďaka tejto skúsenosti mohla naozaj spoznať mentalitu, kultúru a rozmanitosť arabského sveta. 

Svet arabskej kultúry, atmosféra kozmopolitného Dubaja a prostredie luxusných hotelov boli výbornou školou života a skvelým prostredím na kariéru.

 

VYPOČUJTE SI CELÝ PODCAST