Denisa Říha Palečková: Vo vzťahu so svojou vagínou

S Denisou Říha Palečkovou, lektorkou vedomej sexuality a intimity, vás pozývame na šťavnaté, vyživujúce a otvorené rozprávanie o vagíne.

Ženská vagína, z historického hľadiska, prešla náročnú cestu, od uctievania, cez tabuizovanie až démonizovanie napríklad v období Honu na čarodejnice. V súčasnej dobe sa opäť hlási k slovu a stáva sa predmetom zaujímavých publikácií, dokumentov, kníh, či divadelnej hry.

Svedčí to aj o tom, že máme k poznatkom o vagíne stále voľnejší prístup a viac informácií a ja verím, že dnešným rozhovorom sme k tomu prispeli aj my.

Rozprávame sa aj o tom:

·      ako správne načúvať našej vagíne

·      ako preniknúť do poznania svojej vagíny

·      či je možné, aby každá žena zažila vaginálny orgazmus

·      či záleží na veľkosti a dĺžke penisu pri sexuálnom akte

·      ako nájsť správne pomenovanie pre svoju vagínu

·      ako pripraviť naše dcéry na prvé gynekologické vyšetrenie

 

Denisa Říha Palečková
Prináša úplne nový pohľad na intimitu a metódy, ako túto oblasť využiť pre zdravie, šťastie, partnerský život a osobný rozvoj. Vďaka svojim kurzom, prednáškam a článkom pomohla od roku 2002 už mnohým tisíckam ľudí k radostnejšiemu a naplnenému životu. Je známa predovšetkým vďaka zostaveniu celostnej zmyselnej  masáže, ktorá sa u nás rýchlo rozšírila pod názvom tantrická masáž. Párom ukazuje, ako naplniť vzťah láskou a vášňou a byť zamilovaní napríklad aj po 20 rokoch. Je zakladateľkou  Školy celostnej zmyselnej  masáže, Školy šťastného partnerstva, masážneho štúdia ARKAYA®a profesionálneho výcviku Core Touch® I a Core Touch® II. Do Čiech zaviedla tiež tzv. Vaginálne mapovanie a liečenie jaziev. Vedie tiež semináre pre ženy, ktoré sú zamerané na prebúdzanie lásky v sebe, šťastný a harmonický život a prežívanie radosti 

 

 

VYPOČUJTE SI CELÝ PODCAST