Bohdana Kabátová: Putovanie do hlbín ženskej duše

Bohdana Kabátová je bývalá vrcholová manažérka, dnes sprievodkyňa na ceste k životu v súlade s dušou. Je matkou dvoch detí vo veku 16 a 13 rokov. Vyštudovala Obchodno - podnikateľskú fakultu Slezské univerzity v Karvinej. Po štúdiu pracovala ako manažérka privátneho  bankovníctva pre VIP klientelu. Vo firemnom prostredí naposledy pôsobila 6 rokov v spoločnosti SmartEmailing (dnes SmartSelling a.s.), kde budovala kultúru slobodnej firmy a odtiaľ odchádzala z pozície výkonnej riaditeľky a členky dozornej rady. 

V súčasnosti sa venuje sprevádzaniu mužov a žien na ceste k objavovaniu ich sebavedomia a kontaktu s dušou. So skupinami putuje Saharou, s jednotlivcami sa vydáva na púť v Beskydách a v Krkonošiach. Vedie ročný transformačný program pre ženy pod názvom Sebavedomá žena a tematicky zamerané víkendové workshopy. Bohdana o sebe hovorí: „Milujem prírodu, tanec, spev a rada sa delím o svoju životnú cestu so všetkými, ktorí chcú načúvať.“

Prinášam príbeh ženy, ktorá nás prevedie mostom spájajúcim svet výkonnej riaditeľky na jednej strane a sprievodkyne dušou na strane druhej. Budete mať možnosť stretnúť sa s mnohými životnými múdrosťami, ktoré sú uchopené prostredníctvom životných skúseností a zaintegrované do života. Pretože práve tieto kvality sú potrebné k tomu, aby ste sa vedeli zorientovať v hľadaní toho správneho duchovného sprievodcu pre vás.

A v závere sa podelíme o užitočné a praktické cvičenie, vďaka ktorému sa vaše telo stane tým najspoľahlivejším pomocníkom pri rozhodovaní. 

 

VYPOČUJTE SI CELÝ ROZHOVOR