Anna Repková: "Hodina spevu s učiteľkou Madonny mi zmenila pohľad na život".

Anka Repková je speváčka, skladateľka, textárka, hlasová koučka, zbormajsterka a herečka.

Počas svojej kariéry spolupracovala s umelcami ako sú napr. český spevák Dalibor Janda, taliansky spevák Drupiamerická hviezda Broadwaya Moya Angelabritský spevák a vokalista svetových hviezd Daniel Thomas alebo zakladateľka British Gospel Arts Andrea Encinas. Do svojich muzikálov ju obsadili známy slovenskí aj českí režiséri Jozef Bednárik (Rocky Horror Show), Filip Renč (Rebelové) či Jozef Gombár (Vlasy). Okrem muzikálov ste ju mohli vidieť aj v činohre a TVMá za sebou stovky koncertov nielen na Slovensku, ale aj v Čechách, Londýne, Bologni a Nemecku. Ako sólistka Big Bandu Gustáva Broma svojím spevom zaujala aj v TV Show Let ́s DancBailando na TV Markíza. Jej poslednému albumu Som pravdivá (2017), predchádzalo EP Vyznanie (2014) a debutový albuÁno, už to viem... (2006). Ankine piesne nájdete aj na viacerých CD kompiláciách.

Anka je tiež organizátorkou prináša na Slovensko zahraničných umelcov svetového formátu, s ktorými sa spája na spoločných koncertoch a speváckych workshopoch. 18 rokov sa aktívne venuje hlasovému koučingu. Vedie hlasové kurzy, workshopy, hodiny spevu, vytvorila online video kurz Otvor svoj hlas a v roku 2015 založila svoj spevácky Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás bavív ktorom má 40 členov.

Anka sa, aj po skončení hudobno-dramatického štúdia na Konzervatóriu v Bratislave, neustále rozvíja v speve a interpretačnom umení, a to pod vedením tých najlepších hlasových koučov v Londýne, Prahe a New Yorku. Napr. aj u Joan Lader hlasovej koučky hviezd ako sú MadonnaDianne ReevesSting a pod.

www.ankarepkova.sk

www.youtube.com/AnkaRepkovaMusic

www.facebook.com/ankarepkova

www.instagram.com/anka_repkova

 

                                               VYPOČUJTE SI CELÝ ROZHOVOR